за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Air Huarache
Nike Air Huarache
Nike Air Huarache
Nike Air Huarache
Nike Air Huarache
Nike Air Huarache
Код на производ: DH4439-108
Nike

Nike Air Huarache

Код на производ: DH4439-108
Создадени да одговараат совршено на вашите стапала и дизајнирани за удобност, Nike Air Huarache женските lifestyle патики се враќаат на уличниот стил. Мазната кожа на горниот дел е комбинирана со супер прозрачна, совршено сјајна ткаенина. Плиткиот профил и нивната конструкција ги прават елегантни и удобни. Легендарното засилување на петицата и без брендирање го задржуваат оригиналниот тркачки стил од 90-тите. Првично дизајнирана за тркачки перформанси, единицата Air Max обезбедува мека, трајна удобност. Средниот ѓон од пена го подобрува пријатното чувство, а гумениот ѓон обезбедува издржливост и оптимално прилепување на површина. Спецификација: Женски lifestyle патики Плиток профил Врвки Прзрачно горниште Перфорација за дополнителна прозрачност Air Max единица Среден ѓон од пена Гумен ѓон .
9.190 ДЕН
9.190 ДЕН
6.433 ДЕН
Заштеда: 2.757 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7 38 24
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Создадени да одговараат совршено на вашите стапала и дизајнирани за удобност, Nike Air Huarache женските lifestyle патики се враќаат на уличниот стил. Мазната кожа на горниот дел е комбинирана со супер прозрачна, совршено сјајна ткаенина. Плиткиот профил и нивната конструкција ги прават елегантни и удобни. Легендарното засилување на петицата и без брендирање го задржуваат оригиналниот тркачки стил од 90-тите. Првично дизајнирана за тркачки перформанси, единицата Air Max обезбедува мека, трајна удобност. Средниот ѓон од пена го подобрува пријатното чувство, а гумениот ѓон обезбедува издржливост и оптимално прилепување на површина.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Прзрачно горниште
 • Перфорација за дополнителна прозрачност
 • Air Max единица
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Бела
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4743-100
  7.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD4340-111
  6.923 ДЕН
  Заштеда 30%
  9.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FB9752-100
  10.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Air Huarache
  Патики
  Nike Air Huarache