за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Jordan Air 200E
Nike Jordan Air 200E
Nike Jordan Air 200E
Nike Jordan Air 200E
Код на производ: DC9836-400
Nike

Nike Jordan Air 200E

Код на производ: DC9836-400
Nike Jordan Air 200E машките патики се подготвени за улиците со потполна удобност и смел став. Изработени се од издржливи материјали и носат препознатливи Jordan елементи. Плиткиот профил и Max Air визуелно се вклопуваат совршено и даваат стилски изглед на секоја комбинација на облека. Горниот дел е изработен од велур и мрежест материјал за да обезбеди поддршка од едната страна и прозрачност од другата страна. Секој ваш чекор е амортизиран со впечатлива Max Air единица. Легендарните графики на јазикот, панелот околу петицата и ѓонот ја покажуваат вашата лојалност кон брендот. Ѓонот со шара налик рибна коска обезбедува влечна сила и му оддава почит на кошаркарското наследство. Спецификација: Машки патики Плиток профил Врвки Max Air единица во потпетицата Мрежест горен дел со прекривки од велур Ѓон со препознатлив дезен налик рибна коска .

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

9.590 ДЕН
9.590 ДЕН
6.713 ДЕН
Заштеда: 2.877 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 12 46 30
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Jordan Air 200E машките патики се подготвени за улиците со потполна удобност и смел став. Изработени се од издржливи материјали и носат препознатливи Jordan елементи. Плиткиот профил и Max Air визуелно се вклопуваат совршено и даваат стилски изглед на секоја комбинација на облека. Горниот дел е изработен од велур и мрежест материјал за да обезбеди поддршка од едната страна и прозрачност од другата страна. Секој ваш чекор е амортизиран со впечатлива Max Air единица. Легендарните графики на јазикот, панелот околу петицата и ѓонот ја покажуваат вашата лојалност кон брендот. Ѓонот со шара налик рибна коска обезбедува влечна сила и му оддава почит на кошаркарското наследство.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Max Air единица во потпетицата
 • Мрежест горен дел со прекривки од велур
 • Ѓон со препознатлив дезен налик рибна коска

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Кошарка
  Боја Плава
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Nike Jordan Air 200E
  Патики
  Nike Jordan Air 200E