за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
New Balance CT302
New Balance CT302
New Balance CT302
New Balance CT302
New Balance CT302
New Balance CT302
New Balance CT302
New Balance CT302
New Balance CT302
New Balance CT302
Код на производ: CT302LF
New Balance

New Balance CT302

Код на производ: CT302LF
Благодарение на спојот на перформанси и ненаметливоста, лежерна елеганција, унисекс lifestyle патиките NEW BALANCE CT302 се израз на безвременскиот класичен стил. Користејќи го моделот за играње на теренот од 1980-тите како почетна точка, CT302 додава среден ѓон со сложена висина, преголема верзија на класичниот дизајн на надворешниот ѓон и гумена обвивка на прстите. Спецификација:.
6.890 ДЕН
6.890 ДЕН
5.512 ДЕН
Заштеда: 1.378 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 36 22
 • 4.5 37 22.5
 • 5 37.5 23
 • 5.5 38 23.5
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39.5 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Благодарение на спојот на перформанси и ненаметливоста, лежерна елеганција, унисекс lifestyle патиките NEW BALANCE CT302 се израз на безвременскиот класичен стил. Користејќи го моделот за играње на теренот од 1980-тите како почетна точка, CT302 додава среден ѓон со сложена висина, преголема верзија на класичниот дизајн на надворешниот ѓон и гумена обвивка на прстите.
Спецификација:

 • Унисекс lifestyle патики
 • Мрежест горен дел / кожа од антилопа
 • Надворешна обвивка од Pro Court на прстите
 • Минијатурен текст NB на средниот ѓон

 

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Унисекс
Возраст За возрасни
Бренд New Balance
Намена Lifestyle
Боја Бела
ПроизведувачNew Balance Athletics Inc., Add: Brighton Landing, 100 Guest Street, Boston, MA 02135-2088, United States
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики U327WCA
6.153 ДЕН
Заштеда 30%
8.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CT302LH
5.512 ДЕН
Заштеда 20%
6.890 ДЕН
Додај во кошничка
New Balance CT302
Патики
New Balance CT302