за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Air Max Furyosa
Nike Air Max Furyosa
Nike Air Max Furyosa
Nike Air Max Furyosa
Nike Air Max Furyosa
Nike Air Max Furyosa
Nike Air Max Furyosa
Nike Air Max Furyosa
Nike Air Max Furyosa
Nike Air Max Furyosa
Код на производ: CZ4149-200
Nike

Nike Air Max Furyosa

Код на производ: CZ4149-200
Nike AIR MAX FURYOSA се женски lifestyle патики инспирирани од трчањето. Го зедовме најдоброто од минатото и го ставивме во овие модерни функционални патики. Ултра кадифеното перниче прави да се чувствувате неверојатно пријатно. Инспириран од наследството на Nike патиките за трчање од 90-тите, горниот дел има брановидни линии и богата мешавина на материјали. Прозрачната мрежа обезбедува одлична вентилација и ги одржува вашите стапала суви и свежи. Средниот ѓон од пена обезбедува одлично амортизирање и удобност што ја заслужувате. Патиките се одликуваат со низок профил, класични врвки и дополнителен комплет врвки. Тие се направени од најмалку 20% рециклиран материјал. Надворешниот ѓон со Nike Grind гума и waffle дезен е еластичен и издржлив на различни површини и обезбедува издржливо влечење во повеќе насоки. Спецификација: Женски lifestyle патики Ултра меко перниче Мало јазиче на петицата и јазичето Врвки Плиток профил Прозрачна мрмежа Најмалку 20% рециклиран материјал Гумен ѓон со Nike Grind и waffle дезен .

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

11.390 ДЕН
11.390 ДЕН
9.112 ДЕН
Заштеда: 2.278 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike AIR MAX FURYOSA се женски lifestyle патики инспирирани од трчањето. Го зедовме најдоброто од минатото и го ставивме во овие модерни функционални патики. Ултра кадифеното перниче прави да се чувствувате неверојатно пријатно. Инспириран од наследството на Nike патиките за трчање од 90-тите, горниот дел има брановидни линии и богата мешавина на материјали. Прозрачната мрежа обезбедува одлична вентилација и ги одржува вашите стапала суви и свежи. Средниот ѓон од пена обезбедува одлично амортизирање и удобност што ја заслужувате. Патиките се одликуваат со низок профил, класични врвки и дополнителен комплет врвки. Тие се направени од најмалку 20% рециклиран материјал. Надворешниот ѓон со Nike Grind гума и waffle дезен е еластичен и издржлив на различни површини и обезбедува издржливо влечење во повеќе насоки.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Ултра меко перниче
 • Мало јазиче на петицата и јазичето
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Прозрачна мрмежа
 • Најмалку 20% рециклиран материјал
 • Гумен ѓон со Nike Grind и waffle дезен

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Беж
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Nike Air Max Furyosa
  Патики
  Nike Air Max Furyosa