за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Air Max 90 Toggle
Nike Air Max 90 Toggle
Nike Air Max 90 Toggle
Nike Air Max 90 Toggle
Nike Air Max 90 Toggle
Nike Air Max 90 Toggle
Nike Air Max 90 Toggle
Nike Air Max 90 Toggle
Код на производ: CV0065-200
Nike

Nike Air Max 90 Toggle

Код на производ: CV0065-200
4.890 ДЕН
4.890 ДЕН
3.912 ДЕН
Заштеда: 978 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2C 17 8
  • 4C 19.5 10
  • 6C 22 12
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-момчиња
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Бренд Nike
Намена Lifestyle
Боја Зелена
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DH9390-004
3.423 ДЕН
Заштеда 30%
4.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики 704950-421
3.703 ДЕН
Заштеда 30%
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики 704950-110
3.563 ДЕН
Заштеда 30%
5.090 ДЕН
Додај во кошничка
Nike Air Max 90 Toggle
Патики
Nike Air Max 90 Toggle