за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Converse Chuck Taylor All Star Move
Converse Chuck Taylor All Star Move
Converse Chuck Taylor All Star Move
Converse Chuck Taylor All Star Move
Converse Chuck Taylor All Star Move
Converse Chuck Taylor All Star Move
Converse Chuck Taylor All Star Move
Converse Chuck Taylor All Star Move
Converse Chuck Taylor All Star Move
Converse Chuck Taylor All Star Move
Код на производ: A04365C
Converse

Converse Chuck Taylor All Star Move

Код на производ: A04365C
5.590 ДЕН
5.590 ДЕН
3.913 ДЕН
Заштеда: 1.677 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8 39 24.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд Converse
Намена Lifestyle
Боја Сива
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 560845C
3.913 ДЕН
Заштеда 30%
5.590 ДЕН
Додај во кошничка
Converse Chuck Taylor All Star Move
Патики
Converse Chuck Taylor All Star Move