за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Converse Run Star Legacy Cx
Converse Run Star Legacy Cx
Converse Run Star Legacy Cx
Converse Run Star Legacy Cx
Converse Run Star Legacy Cx
Converse Run Star Legacy Cx
Converse Run Star Legacy Cx
Converse Run Star Legacy Cx
Код на производ: A04361C
Converse

Converse Run Star Legacy Cx

Код на производ: A04361C
8.190 ДЕН
5.733 ДЕН
5.733 ДЕН
Заштеда: 2.457 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 4.5 37 22.5
  • 5 37.5 23
  • 5.5 38 23.5
  • 7.5 40.5 25.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Унисекс
Возраст За возрасни
Бренд Converse
Намена Lifestyle
Боја Црна
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики A05260C
Цена 5.593 ДЕН
Заштеда 30%
7.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики A05136C
Цена 5.992 ДЕН
Заштеда 20%
7.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики A05110C
Цена 7.032 ДЕН
Заштеда 20%
8.790 ДЕН
Додај во кошничка
Converse Run Star Legacy Cx
Патики
Converse Run Star Legacy Cx