за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Converse CTAS All Terrain - Skirt
Converse CTAS All Terrain - Skirt
Converse CTAS All Terrain - Skirt
Converse CTAS All Terrain - Skirt
Converse CTAS All Terrain - Skirt
Converse CTAS All Terrain - Skirt
Converse CTAS All Terrain - Skirt
Converse CTAS All Terrain - Skirt
Код на производ: A01381C
Converse

Converse CTAS All Terrain - Skirt

Код на производ: A01381C

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

7.990 ДЕН
7.990 ДЕН
5.593 ДЕН
Заштеда: 2.397 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8.5 42 27
  • 9 42.5 27.5
  • 11.5 46 30
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Унисекс
Возраст За возрасни
Бренд Converse
Намена Lifestyle
Боја Црна
Во моментов нема коментари

Слични производи

Converse CTAS All Terrain - Skirt
Патики
Converse CTAS All Terrain - Skirt