за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike AIR JORDAN 1 LOW BG
Nike AIR JORDAN 1 LOW BG
Nike AIR JORDAN 1 LOW BG
Nike AIR JORDAN 1 LOW BG
Nike AIR JORDAN 1 LOW BG
Nike AIR JORDAN 1 LOW BG
Nike AIR JORDAN 1 LOW BG
Nike AIR JORDAN 1 LOW BG
Nike AIR JORDAN 1 LOW BG
Nike AIR JORDAN 1 LOW BG
Код на производ: 553560-130
Nike

Nike AIR JORDAN 1 LOW BG

Код на производ: 553560-130
6.390 ДЕН
6.390 ДЕН
4.473 ДЕН
Заштеда: 1.917 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 7Y 40 25
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Kids
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Бренд Nike
Намена Кошарка
Боја Бела
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Nike AIR JORDAN 1 LOW BG
Патики
Nike AIR JORDAN 1 LOW BG