за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike HUARACHE RUN
Nike HUARACHE RUN
Nike HUARACHE RUN
Nike HUARACHE RUN
Nike HUARACHE RUN
Nike HUARACHE RUN
Nike HUARACHE RUN
Nike HUARACHE RUN
Nike HUARACHE RUN
Nike HUARACHE RUN
Код на производ: 704950-044
Nike

Nike HUARACHE RUN

Код на производ: 704950-044
Nike HUARACHE RUN се патики за бебиња со модерен спортски дизајн. Омилениот дизајн и докажаниот Nike квалитет се најдобрата препорака за овие патики. Познатиот Huarache ремен, покрај класичниот изглед, го олеснува и облекувањето. Комбинацијата од синтетичка кожа и мрежест материјал, покрај издржливоста, обезбедува и прозрачност и убаво чувство на свежина. Меката пена под малите стапала на вашето бебе обезбедува врвна удобност и обезбедува добро и лесно амортизирање. Иако во 90-тите, кога беа создадени, овие патики беа патии за трчање, сега се совршен сојузник во секојдневието на вашето бебе. Издржливиот гумен ѓон обезбедува одлично прилепување на сите површини, што е особено важно за бебињата кои учат да чекорат. Спецификација: Детски патики за бебиња – lifestyle Горна страна: синтетички кожа и мрежест материјал Среден ѓон од пена Huarache ремен на петицата Флексибилен гумен ѓон .

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

5.290 ДЕН
5.290 ДЕН
3.703 ДЕН
Заштеда: 1.587 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3C 18.5 9
 • 4C 19.5 10
 • 5C 21 11
 • 6C 22 12
 • 9C 26 15
 • 10C 27 16
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike HUARACHE RUN се патики за бебиња со модерен спортски дизајн. Омилениот дизајн и докажаниот Nike квалитет се најдобрата препорака за овие патики. Познатиот Huarache ремен, покрај класичниот изглед, го олеснува и облекувањето. Комбинацијата од синтетичка кожа и мрежест материјал, покрај издржливоста, обезбедува и прозрачност и убаво чувство на свежина. Меката пена под малите стапала на вашето бебе обезбедува врвна удобност и обезбедува добро и лесно амортизирање. Иако во 90-тите, кога беа создадени, овие патики беа патии за трчање, сега се совршен сојузник во секојдневието на вашето бебе. Издржливиот гумен ѓон обезбедува одлично прилепување на сите површини, што е особено важно за бебињата кои учат да чекорат.
Спецификација:

 • Детски патики за бебиња – lifestyle
 • Горна страна: синтетички кожа и мрежест материјал
 • Среден ѓон од пена
 • Huarache ремен на петицата
 • Флексибилен гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Црна
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Nike HUARACHE RUN
  Патики
  Nike HUARACHE RUN