за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Huarache Run
Nike Huarache Run
Nike Huarache Run
Nike Huarache Run
Код на производ: 704949-421
Nike

Nike Huarache Run

Код на производ: 704949-421
6.090 ДЕН
6.090 ДЕН
6.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 13.5C 31.5 19.5
  • 11C 28 17
  • 12C 29.5 18
  • 1Y 32 20
  • 1.5Y 33 20.5
  • 3Y 35 22
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-момчиња
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Бренд Nike
Намена Lifestyle
Боја Мултиколор
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB9110-034
6.112 ДЕН
Заштеда 15%
7.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV1857-100
6.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DH9389-004
6.090 ДЕН
Додај во кошничка
Nike Huarache Run
Патики
Nike Huarache Run