за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike HUARACHE RUN
Код на производ: 704949-044
Nike

Nike HUARACHE RUN

Код на производ: 704949-044
Nike HUARACHE RUN се детски патики за помали деца, совршен сојузник во играта и секојдневните активности. Овие патики се направени да одговараат на детското стапало и дизајнирани за удобност. Мекиот кожен горен дел со супер прозрачната ткаенина обезбедува одлична вентилација и ги одржува детските стапала суви и свежи во текот на целиот ден. Познатото ремче за кои децата го сакаат се наоѓа на петицата им овозможува брзо и лесно да скокнат во удобноста на нивните омилени патики. Средниот ѓон од пена е еластичен со совршено амортизирање и обезбедува неповторлива удобност и комфор кои децата ги заслужуваат. Внатрешните перничиња се протегаат по целото стапало и овозможуваат совршена персонализација. Гумениот ѓон обезбедува одлично прилепување на површина и му дава сигурност на секој чекор. Без разлика дали малечките се качуваат, скокаат или трчаат, овие Nike HUARACHE RUN патики ќе бидат нивниот најдобар сојузник. Спецификација: Детски патики за помали деца Плиток модел Горен дел: мека кожа со прозрачна ткаенина Врвки Среден ѓон од пена Гумен ѓон .

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

6.090 ДЕН
6.090 ДЕН
4.263 ДЕН
Заштеда: 1.827 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 13C 31 19
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike HUARACHE RUN се детски патики за помали деца, совршен сојузник во играта и секојдневните активности. Овие патики се направени да одговараат на детското стапало и дизајнирани за удобност. Мекиот кожен горен дел со супер прозрачната ткаенина обезбедува одлична вентилација и ги одржува детските стапала суви и свежи во текот на целиот ден. Познатото ремче за кои децата го сакаат се наоѓа на петицата им овозможува брзо и лесно да скокнат во удобноста на нивните омилени патики. Средниот ѓон од пена е еластичен со совршено амортизирање и обезбедува неповторлива удобност и комфор кои децата ги заслужуваат. Внатрешните перничиња се протегаат по целото стапало и овозможуваат совршена персонализација. Гумениот ѓон обезбедува одлично прилепување на површина и му дава сигурност на секој чекор. Без разлика дали малечките се качуваат, скокаат или трчаат, овие Nike HUARACHE RUN патики ќе бидат нивниот најдобар сојузник.
Спецификација:

 • Детски патики за помали деца
 • Плиток модел
 • Горен дел: мека кожа со прозрачна ткаенина
 • Врвки
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Црна
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Nike HUARACHE RUN
  Патики
  Nike HUARACHE RUN