за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Fila Fila Disruptor low wmn
Fila Fila Disruptor low wmn
Fila Fila Disruptor low wmn
Fila Fila Disruptor low wmn
Fila Fila Disruptor low wmn
Fila Fila Disruptor low wmn
Fila Fila Disruptor low wmn
Fila Fila Disruptor low wmn
Fila Fila Disruptor low wmn
Fila Fila Disruptor low wmn
Fila Fila Disruptor low wmn
Fila Fila Disruptor low wmn
Код на производ: 1010302-1FG
Fila

Fila Fila Disruptor low wmn

Код на производ: 1010302-1FG
6.190 ДЕН
6.190 ДЕН
4.333 ДЕН
Заштеда: 1.857 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 10.5 42 26
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд Fila
Намена Lifestyle
Боја Бела
ПроизведувачD/O Marken + Lizenzen GmbH Aktienstrasse 32, 45359 Essen Deutschland
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари
Fila Fila Disruptor low wmn
Патики
Fila Fila Disruptor low wmn