за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Adilette
adidas Adilette
adidas Adilette
adidas Adilette
adidas Adilette
adidas Adilette
adidas Adilette
adidas Adilette
adidas Adilette
adidas Adilette
Код на производ: ID2624
adidas

adidas Adilette

Код на производ: ID2624
Код на производителот: LWS09
adidas Adilette се универзални детски сандали за вода инспирирани од безвременски дизајн на папучите, идеални за сончеви денови во или надвор од вода. Со брзосушечки карактеристики, овие детски сандали се направени за летните денови и игри во вода, а лесниот дизајн нема да ги успори малите додека минуваат низ својот брзински ден. Ременот околу глуждот обезбедува удобно вклопување и на нивните стапала ќе им обезбеди максимална удобност и безбедност при сите видови активности. Спецификација: Универзални детски сандали за пливање Горен дел за брзо сушење Контурирано газиште Ремен за закопчување adidas лого.
1.888 ДЕН
1.888 ДЕН
1.699 ДЕН
Заштеда: 189 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 12K 31 19
 • 13K 32 20
 • 1 33 21
 • 2 34 22
 • 3 35 22.5
 • 4 36 23
 • 5 37 24
 • 6 38 25
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Adilette се универзални детски сандали за вода инспирирани од безвременски дизајн на папучите, идеални за сончеви денови во или надвор од вода. Со брзосушечки карактеристики, овие детски сандали се направени за летните денови и игри во вода, а лесниот дизајн нема да ги успори малите додека минуваат низ својот брзински ден. Ременот околу глуждот обезбедува удобно вклопување и на нивните стапала ќе им обезбеди максимална удобност и безбедност при сите видови активности. Спецификација:

 • Универзални детски сандали за пливање
 • Горен дел за брзо сушење
 • Контурирано газиште
 • Ремен за закопчување
 • adidas лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Сандали
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Sportswear
  Во моментов нема коментари
  adidas Adilette
  Сандали
  adidas Adilette