за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike JORDAN LUKA 2 S
Nike JORDAN LUKA 2 S
Nike JORDAN LUKA 2 S
Nike JORDAN LUKA 2 S
Nike JORDAN LUKA 2 S
Nike JORDAN LUKA 2 S
Nike JORDAN LUKA 2 S
Nike JORDAN LUKA 2 S
Nike JORDAN LUKA 2 S
Nike JORDAN LUKA 2 S
Код на производ: DX9013-008
Nike

Nike JORDAN LUKA 2 S

Код на производ: DX9013-008
10.990 ДЕН
10.990 ДЕН
9.891 ДЕН
Заштеда: 1.099 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8.5 42 26.5
  • 9 42.5 27
  • 9.5 43 27.5
  • 10 44 28
  • 10.5 44.5 28.5
  • 11 45 29
  • 12 46 30
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики FB2239-800
8.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DZ3356-001
13.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DO7189-100
10.290 ДЕН
Додај во кошничка
Nike JORDAN LUKA 2 S
Патики
Nike JORDAN LUKA 2 S