за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Adizero
adidas Adizero
adidas Adizero
adidas Adizero
adidas Adizero
adidas Adizero
adidas Adizero
adidas Adizero
adidas Adizero
adidas Adizero
adidas Adizero
adidas Adizero
adidas Adizero
adidas Adizero
adidas Adizero
adidas Adizero
adidas Adizero
adidas Adizero
adidas Adizero
adidas Adizero
adidas Adizero
adidas Adizero
adidas Adizero
adidas Adizero
adidas Adizero
adidas Adizero
Код на производ: IG3336
adidas

adidas Adizero

Код на производ: IG3336
Код на производителот: LIZ85
Кога станува збор за постигнување на вашите цели, секоја секунда е важна. Затоа облечете adidas Adizero машки патики за трчање и стигнете до целта со брзина на светлината. Од тренинг до ден на трка, моќните перформанси бараат високотехнолошка опрема. Тоа е моделот Adizero кој ви помага да го соборите вашиот личен рекорд на патеките на различни делови. Лесниот среден ѓон EVA обезбедува врвна удобност, додека горниот дел е направен од флексибилна мрежа која е зонирана во клучните области. Lightstrike Pro пената обезбедува максимално враќање на енергијата кај тркачите и го намалува заморот на нозете за време на тренингот. Гумениот ѓон Continental™ има влечни својства на влажен и сув терен. Моделот е направен од голем процент на рециклиран материјал, што е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад. Спецификација: Машки патики за трчање Плиток профил Со врзување EVA среден ѓон Мрежест горен дел Lightstrike Pro пена Continental™ гумен ѓон.
7.988 ДЕН
7.988 ДЕН
7.189 ДЕН
Заштеда: 799 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7- 41 1/3 26
 • 8 42 26.5
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9- 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10- 45 1/3 29
 • 11 46 29.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Кога станува збор за постигнување на вашите цели, секоја секунда е важна. Затоа облечете adidas Adizero машки патики за трчање и стигнете до целта со брзина на светлината. Од тренинг до ден на трка, моќните перформанси бараат високотехнолошка опрема. Тоа е моделот Adizero кој ви помага да го соборите вашиот личен рекорд на патеките на различни делови. Лесниот среден ѓон EVA обезбедува врвна удобност, додека горниот дел е направен од флексибилна мрежа која е зонирана во клучните области. Lightstrike Pro пената обезбедува максимално враќање на енергијата кај тркачите и го намалува заморот на нозете за време на тренингот. Гумениот ѓон Continental™ има влечни својства на влажен и сув терен. Моделот е направен од голем процент на рециклиран материјал, што е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад. Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Плиток профил
 • Со врзување
 • EVA среден ѓон
 • Мрежест горен дел
 • Lightstrike Pro пена
 • Continental™ гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas Adizero
  Патики
  adidas Adizero