за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Salomon SUPERCROSS 4
Salomon SUPERCROSS 4
Salomon SUPERCROSS 4
Salomon SUPERCROSS 4
Salomon SUPERCROSS 4
Salomon SUPERCROSS 4
Salomon SUPERCROSS 4
Salomon SUPERCROSS 4
Код на производ: L47315800
Salomon

Salomon SUPERCROSS 4

Код на производ: L47315800
7.990 ДЕН
7.990 ДЕН
6.792 ДЕН
Заштеда: 1.198 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8 42 26.5
  • 8.5 42 2/3 27
  • 9 43 1/3 27.5
  • 9.5 44 28
  • 10 44 2/3 28.5
  • 10.5 45 1/3 29
  • 11 46 29.5
  • 11.5 46 2/3 30
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Outdoor
Бренд Salomon
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики L47311100
7.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики L47271800
7.897 ДЕН
Заштеда 15%
9.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики L47467500
8.361 ДЕН
Заштеда 10%
9.290 ДЕН
Додај во кошничка
Salomon SUPERCROSS 4
Патики
Salomon SUPERCROSS 4