за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Under Armour UA INFINITE ELITE
Under Armour UA INFINITE ELITE
Under Armour UA INFINITE ELITE
Under Armour UA INFINITE ELITE
Under Armour UA INFINITE ELITE
Under Armour UA INFINITE ELITE
Under Armour UA INFINITE ELITE
Under Armour UA INFINITE ELITE
Код на производ: 3027189-002
Under Armour

Under Armour UA INFINITE ELITE

Код на производ: 3027189-002
10.590 ДЕН
10.590 ДЕН
9.531 ДЕН
Заштеда: 1.059 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 7.5 40.5 25.5
  • 8 41 26
  • 8.5 42 26.5
  • 9 42.5 27
  • 9.5 43 27.5
  • 10.5 44.5 28.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд Under Armour
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3027190-002
8.001 ДЕН
Заштеда 10%
8.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3026998-002
4.761 ДЕН
Заштеда 10%
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Under Armour UA INFINITE ELITE
Патики
Under Armour UA INFINITE ELITE