за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Under Armour UA CHARGED COMMIT TR 4
Under Armour UA CHARGED COMMIT TR 4
Under Armour UA CHARGED COMMIT TR 4
Under Armour UA CHARGED COMMIT TR 4
Under Armour UA CHARGED COMMIT TR 4
Under Armour UA CHARGED COMMIT TR 4
Код на производ: 3026017-005
Under Armour

Under Armour UA CHARGED COMMIT TR 4

Код на производ: 3026017-005
4.990 ДЕН
4.990 ДЕН
4.491 ДЕН
Заштеда: 499 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 7.5 40.5 25.5
  • 8 41 26
  • 8.5 42 26.5
  • 9 42.5 27
  • 9.5 43 27.5
  • 10.5 44.5 28.5
  • 11.5 45.5 29.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд Under Armour
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Under Armour UA CHARGED COMMIT TR 4
Патики
Under Armour UA CHARGED COMMIT TR 4