за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Rider RIDER R1 GRAPHICS II AD
Код на производ: 83562-AS397
Rider

Rider RIDER R1 GRAPHICS II AD

Код на производ: 83562-AS397
1.390 ДЕН
1.390 ДЕН
1.251 ДЕН
Заштеда: 139 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 37 37
  • 38 38
  • 41 41
  • 42 42
  • 43 43
  • 44 44
  • 47 47
  • 3536 35-36
  • 3940 39-40
  • 4546 45-46
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Пол Машки
Намена Пливање
Бренд Rider
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Апостолки 11315-25373
521 ДЕН
Заштеда 65%
1.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Апостолки 83327-AE904
845 ДЕН
Заштеда 50%
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
Rider RIDER R1 GRAPHICS II AD
Апостолки
Rider RIDER R1 GRAPHICS II AD