за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Ipanema IPANEMA MEU SOL SANDAL
Ipanema IPANEMA MEU SOL SANDAL
Ipanema IPANEMA MEU SOL SANDAL
Ipanema IPANEMA MEU SOL SANDAL
Код на производ: 27135-AV559
Ipanema

Ipanema IPANEMA MEU SOL SANDAL

Код на производ: 27135-AV559

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

1.390 ДЕН
1.390 ДЕН
1.251 ДЕН
Заштеда: 139 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 36 36
  • 37 37
  • 38 38
  • 39 39
  • 40 40
  • 4142 41-42
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд Ipanema
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сандали 82662-21288
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
596 ДЕН
Заштеда 60%
1.490 ДЕН
Додај во кошничка
Ipanema IPANEMA MEU SOL SANDAL
Сандали
Ipanema IPANEMA MEU SOL SANDAL