за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Ipanema PATRULA CANINA SPACE
Ipanema PATRULA CANINA SPACE
Ipanema PATRULA CANINA SPACE
Ipanema PATRULA CANINA SPACE
Ipanema PATRULA CANINA SPACE
Ipanema PATRULA CANINA SPACE
Код на производ: 22710-AX320
Ipanema

Ipanema PATRULA CANINA SPACE

Код на производ: 22710-AX320
1.490 ДЕН
1.490 ДЕН
1.341 ДЕН
Заштеда: 149 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 21 21
  • 24 24
  • 1920 19-20
  • 2223 22-23
  • 2526 25-26
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд Ipanema
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Во моментов нема коментари

Слични производи

Ipanema PATRULA CANINA SPACE
Сандали
Ipanema PATRULA CANINA SPACE