за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Ipanema IPANEMA URBAN V SLIDES KIDS
Ipanema IPANEMA URBAN V SLIDES KIDS
Ipanema IPANEMA URBAN V SLIDES KIDS
Ipanema IPANEMA URBAN V SLIDES KIDS
Ipanema IPANEMA URBAN V SLIDES KIDS
Ipanema IPANEMA URBAN V SLIDES KIDS
Код на производ: 83474-AQ917
Ipanema

Ipanema IPANEMA URBAN V SLIDES KIDS

Код на производ: 83474-AQ917
1.190 ДЕН
1.190 ДЕН
1.071 ДЕН
Заштеда: 119 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 30 30
  • 31 31
  • 32 32
  • 2829 28-29
  • 3334 33-34
  • 3536 35-36
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд Ipanema
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Во моментов нема коментари
Ipanema IPANEMA URBAN V SLIDES KIDS
Папучи
Ipanema IPANEMA URBAN V SLIDES KIDS