за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Ipanema IPANEMA FASHION SAND VIII FEM
Ipanema IPANEMA FASHION SAND VIII FEM
Ipanema IPANEMA FASHION SAND VIII FEM
Ipanema IPANEMA FASHION SAND VIII FEM
Код на производ: 82842-AS576
Ipanema

Ipanema IPANEMA FASHION SAND VIII FEM

Код на производ: 82842-AS576

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

1.490 ДЕН
1.490 ДЕН
1.341 ДЕН
Заштеда: 149 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 35.5 35.5
  • 37 37
  • 38 38
  • 39 39
  • 40 40
  • 41.5 41.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд Ipanema
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сандали 82662-21288
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
596 ДЕН
Заштеда 60%
1.490 ДЕН
Додај во кошничка
Ipanema IPANEMA FASHION SAND VIII FEM
Сандали
Ipanema IPANEMA FASHION SAND VIII FEM