за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Reebok REEBOK RUSH RUNNER 5 TD
Reebok REEBOK RUSH RUNNER 5 TD
Reebok REEBOK RUSH RUNNER 5 TD
Reebok REEBOK RUSH RUNNER 5 TD
Reebok REEBOK RUSH RUNNER 5 TD
Reebok REEBOK RUSH RUNNER 5 TD
Reebok REEBOK RUSH RUNNER 5 TD
Reebok REEBOK RUSH RUNNER 5 TD
Код на производ: 100075228
Reebok

Reebok REEBOK RUSH RUNNER 5 TD

Код на производ: 100075228
1.790 ДЕН
1.790 ДЕН
1.611 ДЕН
Заштеда: 179 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 6 22 12
  • 7 23.5 13
  • 7.5 24 13.5
  • 8 24.5 14
  • 8.5 25 14.5
  • 9 25.5 15
  • 9.5 26 15.5
  • 10 26.5 16
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд Reebok
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100075162
1.971 ДЕН
Заштеда 10%
2.190 ДЕН
Додај во кошничка
Reebok REEBOK RUSH RUNNER 5 TD
Патики
Reebok REEBOK RUSH RUNNER 5 TD