за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
The North Face M VECTIV ENDURIS 3
The North Face M VECTIV ENDURIS 3
The North Face M VECTIV ENDURIS 3
The North Face M VECTIV ENDURIS 3
The North Face M VECTIV ENDURIS 3
The North Face M VECTIV ENDURIS 3
The North Face M VECTIV ENDURIS 3
The North Face M VECTIV ENDURIS 3
Код на производ: NF0A7W5OG6A1
The North Face

The North Face M VECTIV ENDURIS 3

Код на производ: NF0A7W5OG6A1

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

9.290 ДЕН
9.290 ДЕН
7.897 ДЕН
Заштеда: 1.393 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8.5 41 26.5
  • 9 42 27
  • 9.5 42.5 27.5
  • 10 43 28
  • 10.5 44 28.5
  • 11.5 45 29.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд The North Face
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари
The North Face M VECTIV ENDURIS 3
Патики
The North Face M VECTIV ENDURIS 3