за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Adilette Aqua
adidas Adilette Aqua
adidas Adilette Aqua
adidas Adilette Aqua
adidas Adilette Aqua
adidas Adilette Aqua
adidas Adilette Aqua
adidas Adilette Aqua
adidas Adilette Aqua
adidas Adilette Aqua
Код на производ: IF6071
adidas

adidas Adilette Aqua

Код на производ: IF6071
Код на производителот: DUZ31
adidas Adilette Aqua се женски папучи кои брзо се сушат со карактеристични adidas ленти. Иконски стил за мазни површини. Овие папучи кои брзо се сушат се истакнати со adidas ленти низ горниот дел. Плишаните перничиња на газиштето обезбедуваат супериорна удобност за време и надвор од тушот. Спецификација: Regular fit Едноделен синтетички горен дел Синтетичка внатрешност Cloudfoam газиште Материјал за брзо сушење Синтетички ѓон.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

1.388 ДЕН
1.388 ДЕН
1.249 ДЕН
Заштеда: 139 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 37 22.5
 • 5 38 23.5
 • 6 39 24.5
 • 7 40.5 25.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Adilette Aqua се женски папучи кои брзо се сушат со карактеристични adidas ленти. Иконски стил за мазни површини. Овие папучи кои брзо се сушат се истакнати со adidas ленти низ горниот дел. Плишаните перничиња на газиштето обезбедуваат супериорна удобност за време и надвор од тушот. Спецификација:

 • Regular fit
 • Едноделен синтетички горен дел
 • Синтетичка внатрешност
 • Cloudfoam газиште
 • Материјал за брзо сушење
 • Синтетички ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  Во моментов нема коментари
  adidas Adilette Aqua
  Папучи
  adidas Adilette Aqua