за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Altaswim 2.0
adidas Altaswim 2.0
adidas Altaswim 2.0
adidas Altaswim 2.0
adidas Altaswim 2.0
adidas Altaswim 2.0
adidas Altaswim 2.0
adidas Altaswim 2.0
adidas Altaswim 2.0
adidas Altaswim 2.0
Код на производ: ID0308
adidas

adidas Altaswim 2.0

Код на производ: ID0308
Код на производителот: MCS46
adidas Altaswim 2.0 се детски сандали наменети за сите авантури на вашите малечки и се идеални за уживање во топлите денови на плажа или на базен. Без разлика на авантурата, овие детски adidas сандали ги одржуваат среќни малите стапала. Со задебелени 3 ленти и прилагодлив ремен, сандалите Altaswim 2.0 нудат целодневна удобност за вашите мали истражувачи. Оставете ги вашите деца лесно да одат во летни авантури. Сандалите adidas Altaswim 2.0 имаат водоотпорен дизајн, совршен за прскање во базен или на плажа. Перничињата за стапала обезбедуваат целодневна удобност, додека прилагодливите ремени им овозможуваат да го најдат вистинското вклопување. Направете го секое лето полно со забава и играјте си со овие сандали кои мора да ги имате. Спецификација: Сандали за деца EVA горен дел со прилагодлив ремен Едноделен ѓон EVA.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

1.688 ДЕН
1.688 ДЕН
1.519 ДЕН
Заштеда: 169 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5-K 22 13.5
 • 6K 23 14
 • 7K 25 15
 • 8K 26 16
 • 9K 27 16.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Altaswim 2.0 се детски сандали наменети за сите авантури на вашите малечки и се идеални за уживање во топлите денови на плажа или на базен. Без разлика на авантурата, овие детски adidas сандали ги одржуваат среќни малите стапала. Со задебелени 3 ленти и прилагодлив ремен, сандалите Altaswim 2.0 нудат целодневна удобност за вашите мали истражувачи. Оставете ги вашите деца лесно да одат во летни авантури. Сандалите adidas Altaswim 2.0 имаат водоотпорен дизајн, совршен за прскање во базен или на плажа. Перничињата за стапала обезбедуваат целодневна удобност, додека прилагодливите ремени им овозможуваат да го најдат вистинското вклопување. Направете го секое лето полно со забава и играјте си со овие сандали кои мора да ги имате. Спецификација:

 • Сандали за деца
 • EVA горен дел со прилагодлив ремен
 • Едноделен ѓон EVA

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Сандали
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Колекција Sportswear
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas Altaswim 2.0
  Сандали
  adidas Altaswim 2.0