за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Trae Young 3
adidas Trae Young 3
adidas Trae Young 3
adidas Trae Young 3
adidas Trae Young 3
adidas Trae Young 3
adidas Trae Young 3
adidas Trae Young 3
adidas Trae Young 3
adidas Trae Young 3
Код на производ: IE7881
adidas

adidas Trae Young 3

Код на производ: IE7881
Код на производителот: MDU86
adidas Trae Young 3 патиките ќе бидат верен придружник на вашите тинејџери во сите нивни авантури. Оваа јуниорска верзија на препознатливите патики на Trae Young е за иднината на кошарката. Одбележувајќи го уникатниот изглед на Trae, умешноста што ја задоволува публиката и експресивниот, футуристички стил на игра, овие патики се направени за оптимизирано движење и стабилност, два елементи од играта на Trae кои го издигнаа до статус на суперѕвезда. Средниот ѓон гарантира дека вашите најексплозивни движења може да се изведуваат со најголема брзина, додека гумениот надворешен ѓон обезбедува поддршка на тврди површини. Текстилен горен дел налик на чорап за сигурно прицврстување и приспособливо амортизирање за меко слетување. Анимираната графика на Trae Young додава забавен финиш на нивниот изглед. Мрежата што дише ги одржува стапалата ладни и суви за време на играта. Спецификација: Патики за тинејџери Со врзување Текстилен горен дел Lightstrike амортизација Текстилна облога.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

7.988 ДЕН
7.988 ДЕН
7.189 ДЕН
Заштеда: 799 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 36 2/3 23
 • 4- 37 1/3 23.5
 • 5 38 24
 • 5- 38 2/3 24.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Trae Young 3 патиките ќе бидат верен придружник на вашите тинејџери во сите нивни авантури. Оваа јуниорска верзија на препознатливите патики на Trae Young е за иднината на кошарката. Одбележувајќи го уникатниот изглед на Trae, умешноста што ја задоволува публиката и експресивниот, футуристички стил на игра, овие патики се направени за оптимизирано движење и стабилност, два елементи од играта на Trae кои го издигнаа до статус на суперѕвезда. Средниот ѓон гарантира дека вашите најексплозивни движења може да се изведуваат со најголема брзина, додека гумениот надворешен ѓон обезбедува поддршка на тврди површини. Текстилен горен дел налик на чорап за сигурно прицврстување и приспособливо амортизирање за меко слетување. Анимираната графика на Trae Young додава забавен финиш на нивниот изглед. Мрежата што дише ги одржува стапалата ладни и суви за време на играта. Спецификација:

 • Патики за тинејџери
 • Со врзување
 • Текстилен горен дел
 • Lightstrike амортизација
 • Текстилна облога

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Бренд adidas
  Намена Кошарка
  Боја Бела
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas Trae Young 3
  Патики
  adidas Trae Young 3