за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas SUPERNOVA STRIDE M
Код на производ: IG8311
adidas

adidas SUPERNOVA STRIDE M

Код на производ: IG8311
Код на производителот: MAX55
6.788 ДЕН
6.788 ДЕН
6.109 ДЕН
Заштеда: 679 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 7- 41 1/3 26
  • 8 42 26.5
  • 8- 42 2/3 27
  • 9 43 1/3 27.5
  • 9- 44 28
  • 10 44 2/3 28.5
  • 10- 45 1/3 29
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Performance
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики IE7966
3.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики IE5477
5.588 ДЕН
Додај во кошничка
adidas SUPERNOVA STRIDE M
Патики
adidas SUPERNOVA STRIDE M