за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Barricade 13
Код на производ: IF0409
adidas

adidas Barricade 13

Код на производ: IF0409
Код на производителот: MDO77
adidas Barricade 13 се женски тениски патики. Преземете ја контролата на теренот во овие тениски патики. Torsion System-от обезбедува стабилност при промена на натпреварот, додека асиметричното врзување обезбедува цврсто држење за застанување на место, без лизгање. Repetitor средниот ѓон додава поддршка и мазни транзиции од еден чекор до следниот. Geofit Sensepods ја следат природната форма на петицата, обезбедувајќи удобност и поддршка која трае до последната секунда од натпреварот. Овој производ содржи најмалку 20% рециклирани материјали. Со користење на материјали кои се веќе создадени, помагаме да се намали отпадот, да се намали зависноста од конечни ресурси и да се намали влијанието врз животната средина на производите што ги правиме. Спецификација: Женски тениски патики Со врзување Torsion System технологија Geofit Sensepods дизајн Технологија на повторување Плиток профил.
9.288 ДЕН
9.288 ДЕН
8.359 ДЕН
Заштеда: 929 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 23
 • 5 38 23.5
 • 5- 38 2/3 24
 • 6 39 1/3 24.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Barricade 13 се женски тениски патики. Преземете ја контролата на теренот во овие тениски патики. Torsion System-от обезбедува стабилност при промена на натпреварот, додека асиметричното врзување обезбедува цврсто држење за застанување на место, без лизгање. Repetitor средниот ѓон додава поддршка и мазни транзиции од еден чекор до следниот. Geofit Sensepods ја следат природната форма на петицата, обезбедувајќи удобност и поддршка која трае до последната секунда од натпреварот. Овој производ содржи најмалку 20% рециклирани материјали. Со користење на материјали кои се веќе создадени, помагаме да се намали отпадот, да се намали зависноста од конечни ресурси и да се намали влијанието врз животната средина на производите што ги правиме. Спецификација:

 • Женски тениски патики
 • Со врзување
 • Torsion System технологија
 • Geofit Sensepods дизајн
 • Технологија на повторување
 • Плиток профил

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Тенис
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики ID1494
  3.430 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.288 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Barricade 13
  Патики
  adidas Barricade 13