за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Predator 24 Club
Код на производ: IG5435
adidas

adidas Predator 24 Club

Код на производ: IG5435
Код на производителот: MDJ96
Покажете кој е одговорен со adidas Predator 24 Club фудбалските копачки за тинејџери. Во натпреварот сè се врти околу головите. Кога вашата цел е на повидок, целете совршено со adidas Predator 24 Club патиките. Создадени за да обезбедат удобно вклопување, овие патики имаат мек, структуриран горен дел со суптилна мрежеста завршница за да ве олади за време на интензивни натпревари. Гумениот ѓон обезбедува максимално држење на затворени површини. Врвот е во голема мера направен од рециклирани материјали, што е само едно од решенијата за ставање крај на пластичниот отпад. Спецификација: Фудбалски копачки за тинејџери Синтетички и мрежест горен дел Плиток профил Со врзување Гумен ѓон за затворени терени.
3.088 ДЕН
3.088 ДЕН
2.624 ДЕН
Заштеда: 464 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35.5 22
 • 3- 36 22.5
 • 4 36 2/3 23
 • 4- 37 1/3 23.5
 • 5 38 24
 • 5- 38 2/3 24.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Покажете кој е одговорен со adidas Predator 24 Club фудбалските копачки за тинејџери. Во натпреварот сè се врти околу головите. Кога вашата цел е на повидок, целете совршено со adidas Predator 24 Club патиките. Создадени за да обезбедат удобно вклопување, овие патики имаат мек, структуриран горен дел со суптилна мрежеста завршница за да ве олади за време на интензивни натпревари. Гумениот ѓон обезбедува максимално држење на затворени површини. Врвот е во голема мера направен од рециклирани материјали, што е само едно од решенијата за ставање крај на пластичниот отпад. Спецификација:

 • Фудбалски копачки за тинејџери
 • Синтетички и мрежест горен дел
 • Плиток профил
 • Со врзување
 • Гумен ѓон за затворени терени

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Performance
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IG5437
  2.624 ДЕН
  Заштеда 15%
  3.088 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ID0722
  2.624 ДЕН
  Заштеда 15%
  3.088 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Predator 24 Club
  Патики
  adidas Predator 24 Club