за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Advantage
Код на производ: IE0242
adidas

adidas Advantage

Код на производ: IE0242
Код на производителот: MDT89
adidas Advantage се детски, универзални патики за секојдневно уживање. Деновите на вашите деца нека бидат исполнети со удобност и одличен стил. Од игралиштето до куќата и пошироко, малите стапала остануваат среќни цел ден благодарение на лесен и мек горен дел и удобен ѓон со многу издржливост и влечење за брзи движења. Совршен придружник за вашиот мал истражувач, овие повеќенаменски патики се инспирација за нови авантури. Овој производ содржи најмалку 20% рециклирани материјали. Со користење на материјали кои се веќе создадени, помагаме да се намали отпадот. Спецификација: Детски lifestyle патики Универзални Гумен ѓон Синтетички горен дел Рециклирани материјали.
3.088 ДЕН
3.088 ДЕН
3.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3- 36 22.5
 • 4 36 2/3 23
 • 4- 37 1/3 23.5
 • 5 38 24
 • 5- 38 2/3 24.5
 • 6 39 1/3 25
 • 6- 40 25.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Advantage се детски, универзални патики за секојдневно уживање. Деновите на вашите деца нека бидат исполнети со удобност и одличен стил. Од игралиштето до куќата и пошироко, малите стапала остануваат среќни цел ден благодарение на лесен и мек горен дел и удобен ѓон со многу издржливост и влечење за брзи движења. Совршен придружник за вашиот мал истражувач, овие повеќенаменски патики се инспирација за нови авантури. Овој производ содржи најмалку 20% рециклирани материјали. Со користење на материјали кои се веќе создадени, помагаме да се намали отпадот. Спецификација:

 • Детски lifestyle патики
 • Универзални
 • Гумен ѓон
 • Синтетички горен дел
 • Рециклирани материјали

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Тенис
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Sportswear
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IE0253
  3.088 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Advantage
  Патики
  adidas Advantage