за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Adicane
Код на производ: HQ9915
adidas

adidas Adicane

Код на производ: HQ9915
Код на производителот: LSH71
adidas Adicane се универзални lifestyle папучи направени во соработка со природата. Овие убавици се направени да траат, со нивните чисти линии и цврстиот дизајн. Мазниот врв едноставно се лизга кога сте подготвени да ја замените плажата за шанкот. Обликуваното газиште е удобно под нозете, додека цврстиот ѓон спречува лизгање, дури и покрај базенот. Овие папучи се направени од природни и обновливи материјали како дел од патувањето на adidas кон дизајн со ограничени ресурси и помагаат да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Regular fit Едноставна конструкција Синтетички горен дел Синтетичка постава Обликувано газиште EVA среден ѓон Синтетички ѓон.
3.088 ДЕН
3.088 ДЕН
3.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 42 26.5
 • 9 43 27.5
 • 10 44.5 28.5
 • 11 46 29.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Adicane се универзални lifestyle папучи направени во соработка со природата. Овие убавици се направени да траат, со нивните чисти линии и цврстиот дизајн. Мазниот врв едноставно се лизга кога сте подготвени да ја замените плажата за шанкот. Обликуваното газиште е удобно под нозете, додека цврстиот ѓон спречува лизгање, дури и покрај базенот. Овие папучи се направени од природни и обновливи материјали како дел од патувањето на adidas кон дизајн со ограничени ресурси и помагаат да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација:

 • Regular fit
 • Едноставна конструкција
 • Синтетички горен дел
 • Синтетичка постава
 • Обликувано газиште
 • EVA среден ѓон
 • Синтетички ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  Во моментов нема коментари
  adidas Adicane
  Папучи
  adidas Adicane