за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Breaknet 2.0
Код на производ: IE0253
adidas

adidas Breaknet 2.0

Код на производ: IE0253
Код на производителот: MDT75
adidas Breaknet 2.0 е детска универзална патика за денови исполнети со бескрајна игра. За децата кои играат со многу енергија и сакаат обувки што можат да им одговараат, adidas Breaknet 2.0 им овозможува да се движат со стил и самодоверба. Горниот дел од синтетичка кожа добива освежување со втиснати детали за дополнителен стил. Гумениот надворешен ѓон обезбедува издржливост, поддршка и влечење за целодневна игра, додека меката обвивка додава удобност. Без разлика дали трчаат низ паркот или шетаат по улица, овие патики им овозможуваат на децата да се покажат на вистинското светло. Спецификација: Детски патики Плиток профил Горен дел од синтетичка кожа Горен дел од гума Со врзување.
3.088 ДЕН
3.088 ДЕН
3.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3- 36 22.5
 • 4 36 2/3 23
 • 4- 37 1/3 23.5
 • 5 38 24
 • 5- 38 2/3 24.5
 • 6 39 1/3 25
 • 6- 40 25.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Breaknet 2.0 е детска универзална патика за денови исполнети со бескрајна игра. За децата кои играат со многу енергија и сакаат обувки што можат да им одговараат, adidas Breaknet 2.0 им овозможува да се движат со стил и самодоверба. Горниот дел од синтетичка кожа добива освежување со втиснати детали за дополнителен стил. Гумениот надворешен ѓон обезбедува издржливост, поддршка и влечење за целодневна игра, додека меката обвивка додава удобност. Без разлика дали трчаат низ паркот или шетаат по улица, овие патики им овозможуваат на децата да се покажат на вистинското светло. Спецификација:

 • Детски патики
 • Плиток профил
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Горен дел од гума
 • Со врзување

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Тенис
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Sportswear
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IE0242
  3.088 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Breaknet 2.0
  Патики
  adidas Breaknet 2.0