за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas FortaRun 2.0
adidas FortaRun 2.0
adidas FortaRun 2.0
adidas FortaRun 2.0
adidas FortaRun 2.0
adidas FortaRun 2.0
adidas FortaRun 2.0
adidas FortaRun 2.0
adidas FortaRun 2.0
adidas FortaRun 2.0
Код на производ: ID0585
adidas

adidas FortaRun 2.0

Код на производ: ID0585
Код на производителот: LSI23
adidas FortaRun 2.0 се универзални патики за деца кои наследиле добро чувство за мода и бескомпромисна удобност од нивните родители. Децата сакаат да трчаат без разлика во кое време од денот е. Тогаш важно е да изгледаат добро додека го прават тоа, и да им е удобно. Патиките имаат мек среден ѓон од Cloudfoam кој го прави секој чекор удобен. Патиките се со плиток профил со врвки. Текстилниот горен слој со беспрекорни облоги им дава на вашите малечки кадифено чувство. Тие содржат голем дел од рециклиран материјал како придонес за ставање крај на пластичниот отпад. Спецификација: Детски универзални патики Плиток профил Си врзување Текстилен горен дел Cloudfoam среден ѓон Текстилно горниште Без рабови Гумен ѓон.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

3.388 ДЕН
3.388 ДЕН
2.710 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 36 2/3 23
 • 4- 37 1/3 23.5
 • 5 38 24
 • 5- 38 2/3 24.5
 • 6 39 1/3 25
 • 6- 40 25.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas FortaRun 2.0 се универзални патики за деца кои наследиле добро чувство за мода и бескомпромисна удобност од нивните родители. Децата сакаат да трчаат без разлика во кое време од денот е. Тогаш важно е да изгледаат добро додека го прават тоа, и да им е удобно. Патиките имаат мек среден ѓон од Cloudfoam кој го прави секој чекор удобен. Патиките се со плиток профил со врвки. Текстилниот горен слој со беспрекорни облоги им дава на вашите малечки кадифено чувство. Тие содржат голем дел од рециклиран материјал како придонес за ставање крај на пластичниот отпад. Спецификација:

 • Детски универзални патики
 • Плиток профил
 • Си врзување
 • Текстилен горен дел
 • Cloudfoam среден ѓон
 • Текстилно горниште
 • Без рабови
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-девојчиња
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Бренд adidas
  Намена Трчање
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas FortaRun 2.0
  Патики
  adidas FortaRun 2.0