за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Air Flight 89
Air Flight 89
Air Flight 89
Air Flight 89
Air Flight 89
Air Flight 89
Air Flight 89
Air Flight 89
Air Flight 89
Air Flight 89
Код на производ: FD9928-101

Air Flight 89

Код на производ: FD9928-101
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Боја Бела
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ID6286
Цена 4.288 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 314350L-LPMT
Цена 4.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 314350L-BKMT
Цена 4.790 ДЕН
Додај во кошничка
Air Flight 89
Патики
Air Flight 89