за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
KANDER NANGA
KANDER NANGA
KANDER NANGA
KANDER NANGA
KANDER NANGA
KANDER NANGA
KANDER NANGA
KANDER NANGA
KANDER NANGA
KANDER NANGA
Код на производ: KAF233M208-01
KANDER

KANDER NANGA

Код на производ: KAF233M208-01
KANDER NANGA се машки outdoor полудлабоки чизми, идеални за студени и студени зимски денови. Без разлика дали сте на планина или само шетате низ градските улици на снег, овие чизми ќе ви бидат најдобар сојузник во студените денови. Јазикот и јазичето за петица го олеснуваат облекувањето и соблекувањето. Изработени од водоотпорни и издржливи материјали, со текстилна постава за вашите стапала да останат суви и топли. Удобниот и мек среден ѓон обезбедува одлично амортизирање и ја враќа енергијата на вашите стапала. Чизмите се со полудлабок профил со класични врвки. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење и дава сигурност на вашиот чекор. Спецификација: Машки outdoor чизми Полудлабок профил Јазиче и јазик за пети Врвки Гумен ѓон.
Prosečna ocena:
5
4 ocene
4 ocene
4
(Oceni)
5.290 ДЕН
5.290 ДЕН
2.116 ДЕН
Заштеда: 3.174 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 43 43
 • 46 46
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

KANDER NANGA се машки outdoor полудлабоки чизми, идеални за студени и студени зимски денови. Без разлика дали сте на планина или само шетате низ градските улици на снег, овие чизми ќе ви бидат најдобар сојузник во студените денови. Јазикот и јазичето за петица го олеснуваат облекувањето и соблекувањето. Изработени од водоотпорни и издржливи материјали, со текстилна постава за вашите стапала да останат суви и топли. Удобниот и мек среден ѓон обезбедува одлично амортизирање и ја враќа енергијата на вашите стапала. Чизмите се со полудлабок профил со класични врвки. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење и дава сигурност на вашиот чекор.
Спецификација:

 • Машки outdoor чизми
 • Полудлабок профил
 • Јазиче и јазик за пети
 • Врвки
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Чизми
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд KANDER
  Возраст За возрасни

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Чизми KAF233M205-01
  Prosecna ocena:
  ocene
  3
  ocene
  3
  2.116 ДЕН
  Заштеда 60%
  5.290 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Чизми KAF233M203-01
  Prosecna ocena:
  ocene
  3
  ocene
  3
  2.116 ДЕН
  Заштеда 60%
  5.290 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Чизми KAF233M201-01
  Prosecna ocena:
  ocene
  3
  ocene
  3
  1.876 ДЕН
  Заштеда 60%
  4.690 ДЕН
  Додај во кошничка
  KANDER NANGA
  Чизми
  KANDER NANGA