за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
ELLESSE Isidora
ELLESSE Isidora
ELLESSE Isidora
ELLESSE Isidora
ELLESSE Isidora
ELLESSE Isidora
ELLESSE Isidora
ELLESSE Isidora
ELLESSE Isidora
ELLESSE Isidora
ELLESSE Isidora
ELLESSE Isidora
Код на производ: ELF233F116-82
ELLESSE

ELLESSE Isidora

Код на производ: ELF233F116-82
Женските lifestyle патики ELLESSE ISIDORA се наменети за сите жени од понежниот пол кои сакаат модерен изглед заснован на класичен дизајн. Овие женски патики привлекуваат внимание каде и да одите. Поврзете ги со вашите омилени фармерки, панталони или шорцеви и истакнете го вашиот спортски и елегантен стил. Ја сакате естетиката на ELLESSE патиките, уште повеќе нивната удобност? Ова е идеалниот пар патики за вас бидејќи чувството на удобност е загарантирано. Ѓонот TPR ја обезбедува потребната стабилност и амортизирање на стапалото. Спецификација: Женски lifestyle патики Врвки Лого на Ellesse Текстилна облога Горен состав: 100% полиуретан TPR ѓон.
Prosečna ocena:
4
1 ocena
1 ocena
1
(Oceni)
3.290 ДЕН
3.290 ДЕН
2.303 ДЕН
Заштеда: 987 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 37 37
 • 38 38
 • 39 39
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Женските lifestyle патики ELLESSE ISIDORA се наменети за сите жени од понежниот пол кои сакаат модерен изглед заснован на класичен дизајн. Овие женски патики привлекуваат внимание каде и да одите. Поврзете ги со вашите омилени фармерки, панталони или шорцеви и истакнете го вашиот спортски и елегантен стил. Ја сакате естетиката на ELLESSE патиките, уште повеќе нивната удобност? Ова е идеалниот пар патики за вас бидејќи чувството на удобност е загарантирано. Ѓонот TPR ја обезбедува потребната стабилност и амортизирање на стапалото.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Врвки
 • Лого на Ellesse
 • Текстилна облога
 • Горен состав: 100% полиуретан
 • TPR ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ELF233F117-82
  2.163 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.090 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ELF233F117-52
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  2.163 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.090 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ELF233F109-01
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  ocene
  2
  3.213 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  ELLESSE Isidora
  Патики
  ELLESSE Isidora