за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Terrex Trailrider GTX
adidas Terrex Trailrider GTX
adidas Terrex Trailrider GTX
adidas Terrex Trailrider GTX
adidas Terrex Trailrider GTX
adidas Terrex Trailrider GTX
adidas Terrex Trailrider GTX
adidas Terrex Trailrider GTX
adidas Terrex Trailrider GTX
adidas Terrex Trailrider GTX
adidas Terrex Trailrider GTX
adidas Terrex Trailrider GTX
Код на производ: IF2573
adidas

adidas Terrex Trailrider GTX

Код на производ: IF2573
Код на производителот: LTH85
Оставете ги тротоарите и градските улици зад себе во машките патики за трчање adidas TERREX TRAILRIDER GTX. Овие патики за трчање adidas Terrex комбинираат лесни амортизирања кои реагираат со влечење, поддршка и издржливост за справување со различни услови. Заштитниот слој од карпи во средниот ѓон ви овозможува со сигурност да се движите по груб терен, а има и шилест јазик. GORE-TEX ги одржува стапалата суви на влажни патеки. Патиките се со плиток профил со класични врвки. Гумениот ѓон обезбедува извонредно држење на тврди и меки површини. Спецификација: Машки патики за трчање Плиток профил Врвки GORE-TEX Јазик со шила Гумен ѓон.

Технологијата GORE-TEX ќе ве заштити од вода, дожд, кал и ветер, речиси како најлон, но за разлика од него, ќе му овозможи на телото да се ослободи од вишокот на влага, која во форма на водена пареа може да помине низ меѓупросторите во текстурата на овој револуционерен материјал. Погледнете ги сите модели на GORE-TEX ТУКА.

8.588 ДЕН
8.588 ДЕН
8.588 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 42 26.5
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 10 44 2/3 28.5
 • 11 46 29.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Оставете ги тротоарите и градските улици зад себе во машките патики за трчање adidas TERREX TRAILRIDER GTX. Овие патики за трчање adidas Terrex комбинираат лесни амортизирања кои реагираат со влечење, поддршка и издржливост за справување со различни услови. Заштитниот слој од карпи во средниот ѓон ви овозможува со сигурност да се движите по груб терен, а има и шилест јазик. GORE-TEX ги одржува стапалата суви на влажни патеки. Патиките се со плиток профил со класични врвки. Гумениот ѓон обезбедува извонредно држење на тврди и меки површини.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • GORE-TEX
 • Јазик со шила
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Намена Outdoor
  Боја Сива
  Колекција Performance
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas Terrex Trailrider GTX
  Патики
  adidas Terrex Trailrider GTX