за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Harden Volume 7
Harden Volume 7
Harden Volume 7
Harden Volume 7
Harden Volume 7
Harden Volume 7
Harden Volume 7
Harden Volume 7
Harden Volume 7
Harden Volume 7
Код на производ: ID2237

Harden Volume 7

Код на производ: ID2237
Код на производителот: MDG99
adidas HARDEN VOLUME 7 се машки патики за кошарка кои оддаваат почит на најпознатата брада во НБА кошарката - Џејмс Харден. Нема никој во играта како Џејмс Харден. Не е важно дали врти пари, удира во скокачи во далечина или дава изјава надвор од теренот со својот уникатен моден смисол, Џејмс Харден е еден и единствен. Најновата патика со потпис на Harden од Adidas Basketball е направена за брзина со навестување стил. Средниот ѓон Lightstrike вклучува JET BOOST, што го прави ултра лесен, а истовремено создава многу враќање на енергијата со секој чекор. Гумениот надворешен ѓон од шевронен и страничниот ѕид од TPU ги поддржуваат сите ваши динамични движења и напади. Уникатниот дизајн на горниот дел и системот за поврзување ќе ве натераат да се истакнете не само по вашите вештини со топка. Спецификација: Машки патики за кошарка Hybrid BOOST Lightstrike среден ѓон Гумен ѓон.
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas HARDEN VOLUME 7 се машки патики за кошарка кои оддаваат почит на најпознатата брада во НБА кошарката - Џејмс Харден. Нема никој во играта како Џејмс Харден. Не е важно дали врти пари, удира во скокачи во далечина или дава изјава надвор од теренот со својот уникатен моден смисол, Џејмс Харден е еден и единствен. Најновата патика со потпис на Harden од Adidas Basketball е направена за брзина со навестување стил. Средниот ѓон Lightstrike вклучува JET BOOST, што го прави ултра лесен, а истовремено создава многу враќање на енергијата со секој чекор. Гумениот надворешен ѓон од шевронен и страничниот ѕид од TPU ги поддржуваат сите ваши динамични движења и напади. Уникатниот дизајн на горниот дел и системот за поврзување ќе ве натераат да се истакнете не само по вашите вештини со топка.
Спецификација:

 • Машки патики за кошарка
 • Hybrid BOOST
 • Lightstrike среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Боја Портокалова
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ID6286
  Цена 4.288 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 314350L-LPMT
  Цена 4.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 314350L-BKMT
  Цена 4.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Harden Volume 7
  Патики
  Harden Volume 7