за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Under Armour Lockdown 6
Under Armour Lockdown 6
Under Armour Lockdown 6
Under Armour Lockdown 6
Under Armour Lockdown 6
Under Armour Lockdown 6
Under Armour Lockdown 6
Under Armour Lockdown 6
Код на производ: 3025618-001
Under Armour

Under Armour Lockdown 6

Код на производ: 3025618-001
Under Armour Lockdown 6 се унисекс детски кошаркарски патики со модерен дизајн. Овој модел е доволно лесен, удобен и издржлив за да ги поддржи сите авантури во текот на сезоната, а многу брзо и оправдано ќе стане вашиот омилен пар патики. Издржливиот кожен горен дел со мрежести детали ќе му обезбеди на стапалото чувство на дишење и удобност. Плишаната влошка од пена е одговорна за изразената удобност, а шарата EVA е одговорна за лесното и пријатно чувство на стапалото. Издржливиот, гумен ѓон со шема од шевронен ќе ја обезбеди потребната влечна сила за целосна контрола на движењето. Спецификација: Детски кошаркарски патики Врвки Плиток профил UA лого EVA технологија Јазиче за јазик Гумен ѓон.
Prosečna ocena:
5
1 ocena
1 ocena
1
(Oceni)
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Under Armour Lockdown 6 се унисекс детски кошаркарски патики со модерен дизајн. Овој модел е доволно лесен, удобен и издржлив за да ги поддржи сите авантури во текот на сезоната, а многу брзо и оправдано ќе стане вашиот омилен пар патики. Издржливиот кожен горен дел со мрежести детали ќе му обезбеди на стапалото чувство на дишење и удобност. Плишаната влошка од пена е одговорна за изразената удобност, а шарата EVA е одговорна за лесното и пријатно чувство на стапалото. Издржливиот, гумен ѓон со шема од шевронен ќе ја обезбеди потребната влечна сила за целосна контрола на движењето.
Спецификација:

 • Детски кошаркарски патики
 • Врвки
 • Плиток профил
 • UA лого EVA технологија
 • Јазиче за јазик
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Бренд Under Armour
  Намена Кошарка

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оценки се преземени исклучиво од корисници кои го купиле производот.
  Goran
  Goran
  06.02.2024. 17:01
  Машка патика,убав квалитет
  Under Armour Lockdown 6
  Патики
  Under Armour Lockdown 6