за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Champion Wesley 2
Champion Wesley 2
Champion Wesley 2
Champion Wesley 2
Champion Wesley 2
Champion Wesley 2
Champion Wesley 2
Champion Wesley 2
Champion Wesley 2
Champion Wesley 2
Код на производ: CHF233F107-01
Champion

Champion Wesley 2

Код на производ: CHF233F107-01
Champion WESLEY 2 се женски lifestyle патики кои ќе донесат класичен изглед и неоспорна удобност во вашето секојдневие. Овие женски lifestyle патики ќе ви бидат верен придружник, без разлика дали се шетате во град, во парк или уживате во кафе со пријателите. Доколку барате елегантна и удобна патика WESLEY 2 е вистинскиот избор за вас. Горниот дел е изработен од мешавина од полиуретан и мрежести материјали и обезбедува стабилност и удобност. Класичните врвки го одржуваат вашето стапало стабилно, додавајќи допир на елеганција. Подигнатата јака обезбедува стабилност дури и на нерамен терен. Гумениот ѓон обезбедува прилепување на сите површини. Логото на Champion зборува за вашата посветеност на брендот. Спецификација: Женски lifestyle патики Горен дел: 85% полиуретан, 15% мрежен материјал Гумен ѓон.
3.790 ДЕН
2.274 ДЕН
2.274 ДЕН
Заштеда: 1.516 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 36 36
 • 38 38
 • 39 39
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Champion WESLEY 2 се женски lifestyle патики кои ќе донесат класичен изглед и неоспорна удобност во вашето секојдневие. Овие женски lifestyle патики ќе ви бидат верен придружник, без разлика дали се шетате во град, во парк или уживате во кафе со пријателите. Доколку барате елегантна и удобна патика WESLEY 2 е вистинскиот избор за вас. Горниот дел е изработен од мешавина од полиуретан и мрежести материјали и обезбедува стабилност и удобност. Класичните врвки го одржуваат вашето стапало стабилно, додавајќи допир на елеганција. Подигнатата јака обезбедува стабилност дури и на нерамен терен. Гумениот ѓон обезбедува прилепување на сите површини. Логото на Champion зборува за вашата посветеност на брендот.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Горен дел: 85% полиуретан, 15% мрежен материјал
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Champion
  Намена Lifestyle
  Боја Црна
  ПроизведувачChampion Europe S.p.A. Via Dell’ Agricoltura 51, 41012 Carpi (Mo) Italy
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Champion Wesley 2
  Патики
  Champion Wesley 2