за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Under Armour UA Charged Rogue 3 Storm
Under Armour UA Charged Rogue 3 Storm
Under Armour UA Charged Rogue 3 Storm
Under Armour UA Charged Rogue 3 Storm
Under Armour UA Charged Rogue 3 Storm
Under Armour UA Charged Rogue 3 Storm
Код на производ: 3025523-100
Under Armour

Under Armour UA Charged Rogue 3 Storm

Код на производ: 3025523-100
Under Armour Charged Rogue 3 Storm се машки патики за трчање. Комбинација на лесно, удобно и функционално во еден модел на патики. Технологијата Under Armour Storm обезбедува водоотпорен ефект, без намалување на дишењето на горниот дел. Гумениот ѓон обезбедува силна реакција, ги елиминира ударите и ја враќа енергијата при секој контакт со земјата. Препуштете се на природата и спортот, предадете се на брендот Under Armour. Спецификација: Машки патики Плиток профил Врвки Гумен ѓон Водоотпорен материјал.

STORM е наменет за полоши временски услови, а го има во облеката, обувките и додатоците како чанти и ранци. Тоа им овозможува на производите да бидат водоотпорни и отпорни на ветер. Сите модели на STORM погледнете ги ТУКА.

Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Under Armour Charged Rogue 3 Storm се машки патики за трчање. Комбинација на лесно, удобно и функционално во еден модел на патики. Технологијата Under Armour Storm обезбедува водоотпорен ефект, без намалување на дишењето на горниот дел. Гумениот ѓон обезбедува силна реакција, ги елиминира ударите и ја враќа енергијата при секој контакт со земјата. Препуштете се на природата и спортот, предадете се на брендот Under Armour.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Гумен ѓон
 • Водоотпорен материјал

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд Under Armour
  Намена Трчање
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Under Armour UA Charged Rogue 3 Storm
  Патики
  Under Armour UA Charged Rogue 3 Storm