за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Bombe
Bombe
Bombe
Bombe
Bombe
Bombe
Bombe
Bombe
Bombe
Bombe
Код на производ: CHF233M102-01

Bombe

Код на производ: CHF233M102-01
Champion BOMBE се машки lifestyle патики кои носат елегантен стил и неоспорен комфор. Горниот дел е изработен од полиуретан, кој обезбедува стабилност и удобност. Класичните врвки го одржуваат стапалото стабилно, а гумениот ѓон обезбедува прилепување на сите површини. Логото на Champion зборува за припадност на брендот. Спецификација: Машки lifestyle патики Горен дел: 100% полиуретан Гумен ѓон.
Prosečna ocena:
5
3 ocene
3 ocene
3
(Oceni)
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Champion BOMBE се машки lifestyle патики кои носат елегантен стил и неоспорен комфор. Горниот дел е изработен од полиуретан, кој обезбедува стабилност и удобност. Класичните врвки го одржуваат стапалото стабилно, а гумениот ѓон обезбедува прилепување на сите површини. Логото на Champion зборува за припадност на брендот.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Горен дел: 100% полиуретан
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Боја Црна
  ПроизведувачChampion Europe S.p.A. Via Dell’ Agricoltura 51, 41012 Carpi (Mo) Italy
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оценки се преземени исклучиво од корисници кои го купиле производот.
  Zarko
  Zarko
  19.01.2024. 17:35
  Martina
  Martina
  16.01.2024. 15:17
  Anita
  Anita
  18.10.2023. 07:37

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ID6286
  Цена 4.288 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 314350L-LPMT
  Цена 4.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 314350L-BKMT
  Цена 4.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Bombe
  Патики
  Bombe