за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Ellesse Queen
Ellesse Queen
Ellesse Queen
Ellesse Queen
Ellesse Queen
Ellesse Queen
Ellesse Queen
Ellesse Queen
Ellesse Queen
Ellesse Queen
Код на производ: ELF233F107-01
Ellesse

Ellesse Queen

Код на производ: ELF233F107-01
Женските lifestyle патики ELLESSE QUEEN се наменети за сите жени од понежниот пол кои сакаат модерен изглед заснован на класичен дизајн. Овие женски патики привлекуваат внимание каде и да одите. Комбинирајте ги со вашите омилени фармерки, панталони или шорцеви и истакнете го вашиот спортски и елегантен стил. Ја сакате естетиката на ELLESSE патиките, уште повеќе нивната удобност? Ова е идеалниот пар патики за вас бидејќи чувството на удобност е загарантирано. Влечниот ѓон EVA ја обезбедува потребната стабилност и амортизирање на стапалото. Спецификација: Женски lifestyle патики Врвки Лого на Ellesse Текстилна облога Горен состав: 100% полиуретан Ѓон: 100% ЕВА.
Prosečna ocena:
5
2 ocene
2 ocene
2
(Oceni)
3.190 ДЕН
1.914 ДЕН
1.914 ДЕН
Заштеда: 1.276 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 38 38
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Женските lifestyle патики ELLESSE QUEEN се наменети за сите жени од понежниот пол кои сакаат модерен изглед заснован на класичен дизајн. Овие женски патики привлекуваат внимание каде и да одите. Комбинирајте ги со вашите омилени фармерки, панталони или шорцеви и истакнете го вашиот спортски и елегантен стил. Ја сакате естетиката на ELLESSE патиките, уште повеќе нивната удобност? Ова е идеалниот пар патики за вас бидејќи чувството на удобност е загарантирано. Влечниот ѓон EVA ја обезбедува потребната стабилност и амортизирање на стапалото. Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Врвки
 • Лого на Ellesse
 • Текстилна облога
 • Горен состав: 100% полиуретан
 • Ѓон: 100% ЕВА

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Ellesse
  Намена Lifestyle
  Боја Црна
  ПроизведувачPentland Brands Limited, Lakeside, Squires Lane London, N3 2QL, UK
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оценки се преземени исклучиво од корисници кои го купиле производот.
  Верица
  Верица
  13.02.2024. 14:30
  xhemaletin
  xhemaletin
  02.01.2024. 23:31
  super

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ELF241F102-82
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  Цена 3.073 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ELF241F100-11
  Цена 4.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ELF241F102-11
  Цена 3.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  Ellesse Queen
  Патики
  Ellesse Queen