за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Asics Gel-Nimbus 9
Asics Gel-Nimbus 9
Asics Gel-Nimbus 9
Asics Gel-Nimbus 9
Asics Gel-Nimbus 9
Asics Gel-Nimbus 9
Asics Gel-Nimbus 9
Asics Gel-Nimbus 9
Asics Gel-Nimbus 9
Asics Gel-Nimbus 9
Код на производ: 1202A346-101
Asics

Asics Gel-Nimbus 9

Код на производ: 1202A346-101
ASICS GEL-NIMBUS 9 се женски патики за трчање кои ги поместуваат границите и ви помагаат да го достигнете својот максимум. Овие патики се дизајнирани за сите вас кои сакате да го зголемите бројот на поминати километри со зголемена удобност и апсорпција. Тие ви носат чувство на луксуз и удобност, дури и за вашите најпребирливи трки или тренинзи. Мрежестиот горен дел обезбедува подобрена дишливост и свежина на вашите стапала. Систем со GEL® технологија за заштита од вибрации, напред и назад, ги апсорбира вибрациите при трчање. Без разлика дали сте професионален тркач на кратки или долги патеки или аматер, овие патики ASICS GEL-NIMBUS 9 се вашиот најдобар избор. Спецификација: Женски патики за трчање Мрежест горен дел Врвки Плиток профил Лого на Asics GEL® технологија Гумен ѓон.
10.590 ДЕН
10.590 ДЕН
6.354 ДЕН
Заштеда: 4.236 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5.5 36 22.75
 • 6 37 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 8 39.5 25
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

ASICS GEL-NIMBUS 9 се женски патики за трчање кои ги поместуваат границите и ви помагаат да го достигнете својот максимум. Овие патики се дизајнирани за сите вас кои сакате да го зголемите бројот на поминати километри со зголемена удобност и апсорпција. Тие ви носат чувство на луксуз и удобност, дури и за вашите најпребирливи трки или тренинзи. Мрежестиот горен дел обезбедува подобрена дишливост и свежина на вашите стапала. Систем со GEL® технологија за заштита од вибрации, напред и назад, ги апсорбира вибрациите при трчање. Без разлика дали сте професионален тркач на кратки или долги патеки или аматер, овие патики ASICS GEL-NIMBUS 9 се вашиот најдобар избор.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Мрежест горен дел
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Лого на Asics
 • GEL® технологија
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Asics
  Намена Lifestyle
  Боја Бела
  ПроизведувачAsics Italia Srl. Add: Via Fratelli Ceirano 3/A Cuneo, 12100 Madonna Dell'Olmo (Cuneo), Italy.
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1202A360-118
  Цена 5.290 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1202A118-128
  Цена 4.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1202A164-115
  Цена 6.290 ДЕН
  Додај во кошничка
  Asics Gel-Nimbus 9
  Патики
  Asics Gel-Nimbus 9