за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Skechers Flex-Glow Bolt
Skechers Flex-Glow Bolt
Skechers Flex-Glow Bolt
Skechers Flex-Glow Bolt
Skechers Flex-Glow Bolt
Skechers Flex-Glow Bolt
Код на производ: 400138L-BKBL
Skechers

Skechers Flex-Glow Bolt

Код на производ: 400138L-BKBL
Додаток во блескав стил и удобност носејќи ги детските lifestyle патики за момчиња Skechers Flex-Glow Bolt. Нивниот светлечки дизајн се одликува со мрежа и синтетички горен дел со еластични врвки, прилагодлив велкро ремен и мека влошка за удобност. Осветлениот среден ѓон е ефективен детал што ќе им се допадне на децата. Дајте им нов пресврт на сите детски авантури со детските патики за момчиња Skechers Flex-Glow Bolt. Спецификација: Плиток профил Еластични врвки и велкро Мрежест и синтетички горен дел Удобна влошка Светла среден ѓон Флексибилен гумен ѓон.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

3.790 ДЕН
3.032 ДЕН
3.032 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 29 29 18.5
 • 30 30 19
 • 31 31 19.5
 • 32 32 20
 • 33 33 20.5
 • 34 34 21.5
 • 35 35 22
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Додаток во блескав стил и удобност носејќи ги детските lifestyle патики за момчиња Skechers Flex-Glow Bolt. Нивниот светлечки дизајн се одликува со мрежа и синтетички горен дел со еластични врвки, прилагодлив велкро ремен и мека влошка за удобност. Осветлениот среден ѓон е ефективен детал што ќе им се допадне на децата. Дајте им нов пресврт на сите детски авантури со детските патики за момчиња Skechers Flex-Glow Bolt.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Еластични врвки и велкро
 • Мрежест и синтетички горен дел
 • Удобна влошка
 • Светла среден ѓон
 • Флексибилен гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Бренд Skechers
  Намена Lifestyle
  Боја Црна
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 400119L-BKLM
  Цена 3.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Skechers Flex-Glow Bolt
  Патики
  Skechers Flex-Glow Bolt