за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Bravada 2.0 Platform
adidas Bravada 2.0 Platform
adidas Bravada 2.0 Platform
adidas Bravada 2.0 Platform
adidas Bravada 2.0 Platform
adidas Bravada 2.0 Platform
adidas Bravada 2.0 Platform
adidas Bravada 2.0 Platform
adidas Bravada 2.0 Platform
adidas Bravada 2.0 Platform
Код на производ: IE2317
adidas

adidas Bravada 2.0 Platform

Код на производ: IE2317
Код на производителот: MCK77
Има нешто засекогаш класично за платнените патики, а овие патики на adidas BRAVADA 2.0 го користат максимумот од тоа. Дебелиот ѓон на платформа го издигнува вашиот изглед со став и нервоза, но никогаш на сметка на удобноста. Cloudfoam пената во пределот на петицата го ублажува секој чекор, за да можете непречено да движите во текот на денот, а гумениот ѓон обезбедува цврсто држење, без оглед на површината. Благодарение на соработката со компанијата за памук Better, го подобривме производството на памук на глобално ниво. Подобриот памук го прави глобалното производство на памук подобро за луѓето кои го произведуваат, подобро за околината во која расте и подобро за иднината на сите нас. Спецификација: Женски патики - lifestyle Врвки Гумен ѓон Cloudfoam пена во пределот на петицата.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

4.588 ДЕН
4.588 ДЕН
4.588 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4- 37 1/3 23
 • 5 38 23.5
 • 5- 38 2/3 24
 • 6 39 1/3 24.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Има нешто засекогаш класично за платнените патики, а овие патики на adidas BRAVADA 2.0 го користат максимумот од тоа. Дебелиот ѓон на платформа го издигнува вашиот изглед со став и нервоза, но никогаш на сметка на удобноста. Cloudfoam пената во пределот на петицата го ублажува секој чекор, за да можете непречено да движите во текот на денот, а гумениот ѓон обезбедува цврсто држење, без оглед на површината. Благодарение на соработката со компанијата за памук Better, го подобривме производството на памук на глобално ниво. Подобриот памук го прави глобалното производство на памук подобро за луѓето кои го произведуваат, подобро за околината во која расте и подобро за иднината на сите нас.
Спецификација:

 • Женски патики - lifestyle
 • Врвки
 • Гумен ѓон
 • Cloudfoam пена во пределот на петицата

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear

  Слични производи

  adidas Bravada 2.0 Platform
  Патики
  adidas Bravada 2.0 Platform