за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Trail Scout™ 2
Trail Scout™ 2
Trail Scout™ 2
Trail Scout™ 2
Trail Scout™ 2
Trail Scout™ 2
Trail Scout™ 2
Trail Scout™ 2
Trail Scout™ 2
Trail Scout™ 2
Код на производ: 1012B039-010

Trail Scout™ 2

Код на производ: 1012B039-010
Asics TRAIL SCOUT 2 се женски патики за трчање кои обезбедуваат супериорна поддршка и стисок додека трчате на отворено. Тие обезбедуваат добра удобност, така што вашиот ум може да ужива во ослободувачкото чувство да се биде во природа. Нивната редизајнирана структура на петицата ја подобрува стабилноста додека се движите по груб терен, што го олеснува фокусирањето на патеката пред вас. Со создавање на подобар стисок на нерамни површини, секој ваш чекор ќе биде побезбеден во овие патики. Доколку сакате да трчате во природа, ќе ви се допаднат и женските патики за трчање TRAIL SCOUT 2. Спецификација: Женски патики за трчање Гумен ѓон.
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Asics TRAIL SCOUT 2 се женски патики за трчање кои обезбедуваат супериорна поддршка и стисок додека трчате на отворено. Тие обезбедуваат добра удобност, така што вашиот ум може да ужива во ослободувачкото чувство да се биде во природа. Нивната редизајнирана структура на петицата ја подобрува стабилноста додека се движите по груб терен, што го олеснува фокусирањето на патеката пред вас. Со создавање на подобар стисок на нерамни површини, секој ваш чекор ќе биде побезбеден во овие патики. Доколку сакате да трчате во природа, ќе ви се допаднат и женските патики за трчање TRAIL SCOUT 2.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Боја Црна

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оценки се преземени исклучиво од корисници кои го купиле производот.
  Марина
  Марина
  25.11.2023. 11:47

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FB2238-001
  13.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DX4985-600
  9.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Trail Scout™ 2
  Патики
  Trail Scout™ 2